Kılıçoğlu Kiremit Çeşitleri

Inova Kiremit
İnova Kiremit, geniş kanal yapısı, suyun tahliyesini kolaylaştırırken, kenetli yapısı ile sızdırmazlık sağlar.
Granada Kiremit
Granada Kiremit,geniş kavisli, üstten ve yandan kenetlenme tasarımı ile hayallerinizdeki evin çatısını süslüyor.
Akdeniz Kiremit
Akdeniz Kiremit, Çift kanallı kenetlenme sistemi sayesinde suyu tahliye etme özelliğini daha güvenli bir hale getirmektedir.
Valensiya Kiremit
Valensiya Kiremit, tasarımı ile çatılarda montaj kolaylığını arttırırken farklı çatı eğimlerinde ve çeşitlerinde de uygulama olanağı sağlıyor.
Alaturka Kiremit
Alaturka Kiremit,tarihteki en eski kiremitlerden biri olarak bilinmektedir.Yenilenen kenetli tasarımı ile çatılardaki estetiği uzun yıllar korumaktadır.
Kılıçoğlu-1 Kiremit
Kılıçoğlu-1 kolay uygulanması ve çatıları sorunsuzca örtebilmesi yıllarca en çok tercih edilen kiremit olmasını sağlamıştır.
Anadolu Medeniyetleri
Dorlion Ateşi Kiremit
Eskişehir tarihinin izlerini taşıyan Dorlion Antik Kenti’nden esinlenilerek tasarlanan Dorlion Ateşi; Kılıçoğlu Anadolu Medeniyetleri Serisinin yeni rengi olarak çatılarda yerini alıyor.
Hitit Ateşi Kiremit
Hitit Ateşi,çatısında antik eskitme bir hava katmak isteyenlerin tercihi.Yoğun kahve ve siyah renklerle oluşturularak çatılara eşsiz bir görünüm sağlıyor.
Frigya Ateşi Kiremit
Frigya Ateşi, çatılarda rustik bir görüntü isteyenlerin tercihi. Doğal olarak renklendirilen Frigya Ateşi tüm kiremit ürünlerine uygulanabilmektedir.
Truva Ateşi Kiremit
Truva Ateşi, evlerindeki sıcaklığı çatılarına taşımak isteyenlerin tercihi, doğal olarak renklendirilen Truva Ateşi tüm model kiremitlere uygulanabilmektedir.