Covid 19 Bilgilendirmesi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınından korunmak ve toplumsal mücadeleye destek vermek adına kurumumuz süreci yakından takip etmiş ve gereken önlemleri en başından beri almaktadır.

Bu kapsamda, virüsün yaratacağı olumsuz etkileri en aza indirgemek üzere, tesislerimizde, ofislerimizde ve sahada çalışanlarımızı bilgilendirmeyi amaçlayan çalışmalarımız yanı sıra, iş yerlerimizde hijyen, güvenli ulaşım ve hizmet sürekliliğini sağlamaya yönelik tüm önlemleri eksiksiz ve en üst seviyede uygulamaktayız.

Süreçle ilgili oluşabilecek sıkça sorulan soruları sizler için cevapladık.

Soru : Dünya’yı etkisi altına kalan Covid-19 salgını işletmelerinizi nasıl etkiledi?

Tüm dünyanın ve ülkemizin en kısa sürede geride bırakmasını umduğumuz bu zorlu süreçte çalışanlarımızın, yöneticilerimizin bayilerimizin güçlü işbirliği ile her zaman olduğu gibi kesintisiz hizmet vermeye devam ettik. Küresel salgının ilk sürecinde üretime ara vermemiz tüm çalışanlarımızın, çözüm ortaklarımızın ve ülkemiz sağlık güvenliğini sağlamada etkin bir fayda sağladı. Salgının başında sahip olduğumuz stok kapasitemizle ihtiyaçlara hızlıca cevap verdik. Üretim ve sevkiyat için alınacak önlemler Sağlık Bakanlığımızca belirlendikten ve fabrikamızda uygulandıktan sonra üretime hızlı bir şekilde başlanmıştır. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş önlemlerle birlikte aldığımız ilave tedbirlerle işletmelerimiz tam kapasite çalışmaktadır. Son dönemde ürünlerimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bu süreçte bize moral olmakla birlikte ürün sevkiyatlarında sorun yaşanmaması adına sevkiyatlarımızı planlayarak, en hızlı şekilde ulaştırma gayreti içindeyiz.

Soru : Kılıçoğlu Kiremit / Megaron Çatı Teknolojileri sevkiyatlarla ilgili herhangi bir sorun öngörüyor mu?

Önümüzdeki süreçte üretimlerimiz tam kapasite devam edecek olup ürün tedarikinde ve sevkiyatlarda herhangi bir sorun öngörülmemektedir. Hem proje zaman planlamalarına uygun olacak şekilde hem de çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın güvenliğini sağlayarak sevkiyat düzenlemeleri yapılmıştır. Bununla birlikte sevkiyat planlamalarımız ile ilgili bayilerimiz ve müşterilerimizle iletişim halindeyiz.

Soru : Devam eden şantiyelerimiz için ürünlere ihtiyacımız var. Kılıçoğlu Kiremit / Megaron Çatı Teknolojileri üretime devam ediyor mu?

Covid-19 sebebiyle olası yaşanabilecek aksaklıkların üretime yansımaması için önemlerimizi alıyoruz. Çalışanlarımızın sağlığı ve üretimimizin devamlılığı için sürecin başından beri her türlü önlem alınmıştır. Fabrikalarımız size ürünlerin sorunsuz sevk edilmesi için 7/24 çalışmaktadır.

Soru : Bölge yöneticinizle iletişime geçebilir miyim?

Bulunduğunuz konumda size yardımcı olabilecek bölge yöneticimize web sitemizden (https://www.kilicoglu.com.tr/satis/distributor/ ) veya 444 26 11 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Bölge yöneticimiz çatınızla ilgili ürün tercihlerinizde ve detay çözümlerinizde sizlere yardımcı olacaktır.