Mükemmel Kiremit, Mükemmel Çatı
Mükemmel Kiremit, Mükemmel Çatı

KILIÇOĞLU' NDA NELER OLUYOR?

KILIÇOĞLU İZMİR YAPI FUARI'NDA YENİ STANDIYLA FARK YARATTI

İzmir Yapı Fuarı 13-16 ekim tarihleri arasında İZFAŞ Fuar Merkezi'nde yapıldı. Yapı sektörünün bölge profesyonelleri bir araya geldiğ fuar 28.907 kişiyi ağırladı. İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda düzenlenen 17 yılın en büyük Yapı Buluşması'na sektörün profesyonelleri yoğun ilgi gösterdi; yapı malzemesi sektörünün en yeni malzemeleri, teknoloji ve hizmetleri sergilendi. Kılıçoğlu standına yoğun ilgi gösteren ziyaretçiler Kılıçoğlu ürünleri ve yenilikleri hakkında bilgi aldılar. Sektör profesyonellerinin yanında nihai tüketicilerin de ilgi gösterdiği stand sayesinde ziyaretçiler ürünleri yakından görme fırsatı yakaladılar.

Devamını Gör...
KILIÇOĞLU YAPI MARKETLERDEKİ ETKİNLİKLERİNE DEVAM EDİYOR

28-29 Eylül 2011 tarihlerinde İzmir Baumax mağazasında 20 kişilik reyon personeline iki günlük çatı malzemeleri eğitimi verildi.Eğitimin birinci bölümünde uygulanmış görüntü destekli teorik bilgiler verilirken ikinci bölümünde reyonlarda çatı standlarındaki malzemeleri tanıma ve metraj hesaplama konuları anlatıldı. Zincir Yapı Marketler Proje Lideri Ayhan Arabacı tarafından verilen eğitimler sonrasında Kılıçoğlu ürünlerini yakından tanıma fırsatı bulan satış personeli eğitim sonrasında yaptıkları satışlarla kendilerini kanıtladılar.

Devamını Gör...
MÜKEMMEL KİREMİTLER KOÇTAŞ'TA... Koçtaş Satış Ekibine Eskişehir'de Ürün Tanıtım Semineri Düzenlendi.

Türkiye'nin farklı illerindeki bir çok büyük yapı marketten sonra Kılıçoğlu artık Koçtaş'larda da yerini alıyor. Kılıçoğlu ürünlerinin tanıtımı ve doğru uygulamasının anlatılması için Koçtaş satış ekibine ''Ürün Tanıtım Semineri'' düzenlendi. Kılıçoğlu Koçtaş'ta''Mükemmel çatılar için her şey Kılıçoğlu'da'' sloganıyla çatı ile ilgili tüm detay çözümleriyle birlikte mükemmel kiremitleri sunan Kılıçoğlu, ayrıca pres tuğla,kaplama tuğla,cotto taban tuğlaları, ateş tuğlası ve el yapımı dekoratif harman tuğla ürünleriyle yapılar için bacadan bahçeye tüm dış cephe dekorasyon ürünlerini de sergiliyor. 27-28 Temmuz tarihlerinde Eskişehir'de düzenlenen seminere Türkiye'nin farklı illerden gelen Koçtaş ticari ve reyon satış sorumluları katıldı. Kuzey Marmara Satış Müdürümüz Ayhan Arabacı iki gün süren seminer boyunca Kılıçoğlu ürünleri ve uygulamaları hakkında detaylı bilgiler verdi. Seminerlerden sonra Endel Üretim tesislerine gelen Koçtaş Satış Ekibi fabrikayı gezme ve üretimin aşamalarını görme fırsatı buldular. Düzenlenen akşam yemeğinde Genel Müdürümüz Barış Özaydemir ile bir araya gelen grup organizasyonun son günü Eskişehir'i gezme fırsatı buldular.

Devamını Gör...
MİMARLIK ÖĞRENCİLERİNİN ESKİŞEHİR BULUŞMASINA KILIÇOĞLU DESTEĞİ

Kılıçoğlu bu sene 26 Haziran-3 Temmuz 2011 tarihleri arasında Eskişehir?de gerçekleşen Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi Öğrenci Temsilciliği Buluşma Komisyonu tarafından Eskişehir ili Karakaya köyü kamp alanında gerçekleştirilen ''Ulusal Mimarlık Öğrencileri Buluşması UMÖB 2011'' etkinliğinde sponsorluk desteğinde bulundu. Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen Mimarlık Fakültesi öğrencileri organizasyon boyunca atölye çalışmalarında bulunurken 3 Temmuz Cuma günü Kılıçoğlu Toprak tesislerini ziyaret ettiler. Burada fabrikayı gezme fırsatı bulan öğrenciler ayrıca Yüksek Mimar Tunga Çağlayan tarafından verilen seminerle Kılıçoğlu ürünlerini yakından tanıma fırsatı yakaladılar. Gezi süresinde Kılıçoğlu çalışanları ile de fikir alışverişinde bulunma fırsatı yakalayan öğrenciler üretim süreçleri ile ilgili bilgiler aldılar.

Devamını Gör...
KILIÇOĞLU DİSTRİBÜTÖRLERİ ESKİŞEHİR'DEYDİ

24-26 Haziran tarihleri arasında Kılıçoğlu Distribütörleri ve eşleri Eskişehir'deydi. 25 Haziran Cumartesi günü Sanayi Odası Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda yarı yıl değerlendirmesi yapılırken ikinci yarıyıl hedefleri açıklandı. Distribütörlerimiz toplantılardayken eşleri Frig Vadisi ve Yazılıkaya'nın yanı sıra Seyyit Battal Gazi Türbesini de içeren tura katıldılar. Cumartesi akşamı Babüssade Otel restoranında düzenlenen akşam yemeğinde Kılıçoğlu çalışanları ve Distribütörleri gönüllerince eğlendiler.

Devamını Gör...
YAPI FUARI'NDA KILIÇOĞLU YENİLİKLERİYLE GÖZ DOLDURDU

Yapı sektörünün önemli firmalarını, profesyoneller ve kullanıcılar ile buluşturan 34. Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı'na yeni standıyla katılan Kılıçoğlu, yeni ürünleriyle ilgi odağı oldu. Geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan dış cephe mantolama markası İzocephe'yi geniş uygulama alanlarıyla stantta yer verilirken, bu yıl piyasaya sunduğu kiremide entegre güneş enerjisi üretimine yönelik Solar kiremit ve tasarımı tamamen yenilenen Valensiya kiremit ile de fuarda dikkatleri üzerine çekti. Kılıçoğlu Kiremit'in sektörün duayen firması olması özelliği ve sektörde ilkleri gerçekleştiren yapısı gereği her yıl yeni ürünlere yönelik yatırımlar yaptıklarını açıklayan Genel Müdür Barış Yalçın Özaydemir, yeni ürünlerini sergilemek ve tüketicilere tanıtmak için fuar organizasyonlarının vazgeçilmez tercihleri olduğunu söyledi. Her yıl katıldıkları fuarda yenilikler yapmayı ve fuarın gözde standını sergilemeyi geleneksel misyon olarak gördüklerini belirten Özaydemir, her fuarda tüketiciye sunacakları yeni bir ürünleri bulunduğuna da işaret etti. Fuar sırasında dağıtılan kilden mamül saksılarla da beğeni toplayan Kılıçoğlu, ''doğadan gelen doğaya saygılıdır'' sloganı ile ziyaretçilerine kil saksılar içinde DOÇEV tarafından verilen fıstık çamı tohumu dağıttı.

Devamını Gör...

Mükemmel Kiremit, Mükemmel Çatı