Mükemmel Kiremit, Mükemmel Çatı
Mükemmel Kiremit, Mükemmel Çatı

KILIÇOĞLU' NDA NELER OLUYOR?

KILIÇOĞLU BAYİLERİ KİREMİT VE ÇATI ZİRVESİ'nde BULUŞTU

28 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Kiremit ve Çatı Zirvesi organizasyonu, Antalya Belek'te bulunan Titanic Deluxe Otel'de yapıldı. Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen 250 bayii ve eşlerinin katılımıyla gerçekleşen organizasyon ilk gün düzenlenen 'Hoşgeldiniz Kokteyli' ile başladı. 2. gün düzenlenen toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özaydemir ekonomik değerlendirmelerini ve beklentilerini bayilerle paylaşırken, Kılıçoğlu'nun güvenilir marka gücüyle ve yenilikçi çalışmalarla yoluna devam ettiğini ve tarihi boyunca gelişimi ilke edinen bir marka olarak sektörünün her zaman lideri olacağını belirtti. Kılıçoğlu Genel Müdürü Barış Özaydemir yapılan yeni yatırımlar ve yeniliklerle ilgili bilgiler verirken yatırımı tamamlanan Megaron Kiremit'in 2014 yılında piyasaya sunulacağının müjdesini verdi. Megaron Kiremit ile birlikte artık çatı ile ilgili alternatif tüm malzemelerin Kılıçoğlu ürün yelpazesi içinde bulunduğunu ve bu konuda Türkiye'deki ilk ve tek markanın Kılıçoğlu olduğunu açıkladı. Toplantı için hazırlanan stantlarda Kılıçoğlu ürünlerini yakından gören bayiler, Megaron kiremitlerini de ilk kez bu toplantıda görme fırsatı yakaladılar. Cumartesi günü düzenlenen diğer bir toplantıda yeni ürünlerle ilgili sunum Ticari Ürünler Müdürü Turgay Cırıl tarafından yapıldı. Toplantının 2. bölümünde Pazarlama Müdürü Ali Osman Özaydemir 2013 yılı değerlendirmesini yaparken, 2014 yılı hedeflerini açıkladı. 30 Aralık Cumartesi akşamı tüm konuklar Kılıçoğlu Gala Gecesi'nde bir araya geldi. İlk olarak Eskişehir'li sanatçı Saim Günal'ın şarkılarıyla başlayan gecede, başarılı olan bayiler ödüllendirildi. Ziynet Sali'nin sahneye çıkmasıyla eğlence ve coşku tüm gece durmaksızın devam etti. Antalya'nın güzel havasında kışa girerken güneşin tadını çıkaran bayiler eğlenceli geçen organizasyon sonrasında 2014 yılına moral depolayarak otelden ayrıldılar.

Devamını Gör...
KILIÇOĞLU DİSTRİBÜTÖRLERİ ESKİŞEHİR'DE BULUŞTU.

Kılıçoğlu Distribütörler Toplantısı 28-29 Haziran tarihleri arasında düzenlenen organizasyonda Eskişehir'de yapıldı. Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen distribütörlerin katılımıyla Anemon Otel'de gerçekleştirilen organizasyon. Kılıçoğlu pazarlama ekibi ve distribütörlerin bir araya geldiği akşam yemeği ile başladı. 29 Haziran Cumartesi günü Distribütörler Toplantısı yapıldı. Toplantıda söz alan Yönetim Kurulu Başkanımız Savaş Özaydemir, ekonomik gelişmeler ve değerlendirmeler yaparken Türkiye'nin 2023 hedefleri doğrultusunda büyümenin ve gelişmenin önemine vurgu yaptı. Kılıçoğlu'nun da yatırımlarını planlayarak önümüzdeki yıllar için stratejilerini planladığını belirtti. Ardından söz alan Kırmızı Grup Başkanı Barış Özaydemir Türkiye İnşaat sektöründeki gelişmelere paralel olarak gelecek dönemdeki yeni yatırımlarla ve hedeflerle ilgili bilgiler verdi. Toplantı'nın ikinci kısmında söz alan Pazarlamadan Müdürü Ali Osman Özaydemir Kılıçoğlu yılın ilk döneminde gerçekleşen pazarlama faaliyetleri ile ilgili bilgiler verirken, ikinci dönem hedef ve kampanyalarını açıkladı. Toplantı sonrasında Endel Üretim Tesislerine gelen distribütörlere Kılıçoğlu showroomunda, bu yıl fabrika içerisinde gerçekleştirilen yeni yatırımlar ve iyileştirmelerle ilgili Fabrika Müdür Hulusi Kıyık tarafından bir sunum yapıldı. Ardından işletmeye giren distribütörler yeni faaliyete giren 3. Üretim Hattını görme fırsatı buldular. Daha sonra Kılıçoğlu'nun yeni yatırımı Beton Kiremit Üretim Tesisine gelen distribütörlere Barış Özaydemir tarafından tesisle ilgili bilgiler verildi. Tesisin yatırımının fiilen başladığını belirten Barış Özaydemir distribütörlere önümüzdeki yıl ürünlerin üretiminin de başlayacağının müjdesini verdi.

Devamını Gör...
KILIÇOĞLU YAPI FUARI'NDA GÖZ DOLDURDU

Bu yıl 36.sı düzenlenen Türkiye'nin en önemli sektör fuarı olan Yapı İstanbul 24-28 Nisan tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleşti. Sektör temsilcilerinin yeniliklerini tanıttığı fuarda Kılıçoğlu da 3. Salonda bulunan standında ziyaretçilerini ağırladı. Kılıçoğlu yeni ürünleri Kiremit Levhası Villa ve İzocephe Taşyünü'nü ilk kez bu fuarda ziyaretçileri ve sektör profesyonelleri ile paylaştı. Beş gün süren fuar süresince ziyaretçiler Kılıçoğlu ürünlerini ve hizmetlerini yakından görme ve tanıma fırsatı buldular.

Devamını Gör...
MÜKEMMEL ÇATILARIN USTALARI 3. KEZ ÇATI USTASI ZİRVESİ'NDE BULUŞTU...

Çatı Ustalarıyla birlikte Türkiye'nin Çatılarını Mükemmelleştirmek sloganıyla kurulan Çatı Ustası Kulübü 3. yılında Türkiye çapında her geçen gün artan üye sayısı ile yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyor. Ustalarla çeşitli eğitim toplantılarıyla her fırsatta bir araya gelen Kılıçoğlu, usta hediye kampanyalarına da devam ediyor. Bu sene 3. sü düzenlenen 'Çatı Ustası Zirvesi' Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen ustaların katılımıyla Antalya Beldibi bölgesinde bulunan Renaissance Antalya Beach & SPA otelde gerçekleşti. 28 Mart-31 Mart tarihleri arasında gerçekleşen organizasyonda Kılıçoğlu yetkilileriyle bir araya gelen çatı ustaları gerçekleştirilen aktivitelerde keyifli dakikalar geçirdiler. Organizasyonun 2. gününde yapılan toplantıda Kılıçoğlu'nun yeni ürünlerini ve uygulamalarını tanıma fırsatı yakalayan ustalar toplantının 'Paylaşım' bölümünde yapmış oldukları uygulamaları anlattılar. Toplantıda konuşan Kırmızı Grup Başkanı Barış Özaydemir ustalara yeni yatırımlar ve gelecek hedeflerle ilgili bilgilendirme yaparken organizasyona katılan ustalara teşekkürlerini iletti. Aynı akşam düzenlenen eğlence programında gönüllerince eğlenen çatı ustaları düzenlenen temsili kiremit uygulama töreniyle yeni sezonun açılışını yaptılar. Türkiye'nin seçkin ustalarının buluştuğu Çatı Ustası Zirvesi cumartesi günü düzenlenen gezi programıyla devam etti. Çatı ustaları kendileri için hazırlanan gezi programında teleferik ile Tahtalı Dağı'na çıkarak doğanın ve temiz havanın tadını çıkardılar. Yoğun ve hareketli geçen organizasyon boyunca birbirleriyle ve Kılıçoğlu yetkilileriyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunma fırsatı yakalayan ustalar yeni sezona moral depolayarak otelden ayrıldılar.

Devamını Gör...
Kılıçoğlu Eskişehir'in Değerleri Sergisi'nde

Eskişehir'in önemli markaları arasında yer alan Kılıçoğlu, Kanatlı AVM'nin 6. kuruluş yılı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen 'Eskişehir'in Değerleri' sergisinde yerini aldı. 21 Şubat Perşembe günü yapılan serginin açılışına Yönetim Kurulu Başkanımız Savaş Özaydemir, Kırmızı Grup Koordinatörü Barış Özaydemir ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Osman Özaydemir de katıldı. Bölge distribütörlerimiz Recep Hammaz ve Ahmet Tunar'ın da açılışında yer aldığı sergide Eskişehir'in önemli markalarının tanıtımları yapılıyor. Sergi, 28 Şubata kadar Kanatlı AVM 2. katta devam edecek.

Devamını Gör...
85. Yılımızı Bayilerimizle Coşkuyla Kutladık!

1927'den beri mükemmel çatıların adresi Kılıçoğlu 85. yılını Türkiye?nin dört bir yanından gelen bayileriyle kutladı. Antalya Kundu'da bulunan Royal Holiday Palace Otel'de 1-4 Kasım ve 15-18 Kasım tarihleri arasında düzenlenen iki organizasyonA Anadolu Bölgeleri ve Marmara Bölgesi bayileri eşleriyle birlikte katıldılar. Organizasyonlar boyunca düzenlenen aktivitelerde keyifli dakikalar geçiren bayilerimiz güzel havanın tadını çıkardılar. Organizasyonlarda gerçekleşen toplantılarda konuşan Genel Müdür Barış Özaydemir ve Pazarlama Müdürü Ali Osman Özaydemir bayilere Kılıçoğlu'nun gelecek hedeflerinden bahsederken, başarılarından dolayı teşekkür etti. Toplantılara konuşmacı olarak katılan Aremas Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri'nden Vedat Arslan bayilerimize Kentsel Dönüşüm,2B yasası, Yabancılara Mülk Satışı ve yeni kanunlarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bu kanunlarla birlikte sektörü bekleyen fırsatlarla ilgili bilgiler verdi. Distribütörleri, Bayileri ve çalışanlarıyla büyük bir aile olan Kılıçoğlu 85 yıllık başarısını her iki organizasyonda da cumartesi akşamı düzenlenen gala gecesinde çoşkuyla kutladı. Gala gecesinde gönüllerince eğlenen bayiler bir dahaki sene tekrar buluşmak dilekleriyle otellerinden ayrıldılar.

Devamını Gör...

Mükemmel Kiremit, Mükemmel Çatı