Mükemmel Kiremit, Mükemmel Çatı
Mükemmel Kiremit, Mükemmel Çatı

KILIÇOĞLU' NDA NELER OLUYOR?

Geri Dön

Kılıçoğlu Distribütörleri Eskişehir'deydi...

Kılıçoğlu Distribütörler Toplantısı 1-2 Haziran tarihleri arasında Eskişehir\'de yapıldı. Türkiye\'nin farklı bölgelerinden tüm distribütörlerin katılımıyla gerçekleşen organizasyon 01 Haziran akşamı Abacı Butik Otel\'deki akşam yemeği ile başladı. Kılıçoğlu satış pazarlama ekibi ile distribütörlerinin katılımıyla gerçekleşen akşam yemeğinde keyifli dakikalar geçirildi.
02 Haziran sabahı Endel Üretim Tesislerinde buluşan Distribütörler fabrika gezisinin ardından Kılıçoğlu Showroom\'unun açılışını yaptılar.
Endel Üretim Tesisleri\'nden sonra Distribütörler Toplantısı için Sanayi Odası Meclis Salonu\'na geçildi. Toplantıda ilk olarak söz alan Endel Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özaydemir ekonomik gelişmelerle ilgili değerlendirmeler yaparken Kılıçoğlu Genel Müdürü Barış Özaydemir Kılıçoğlu\'nun önümüzdeki dönemdeki hedefleri ve yatırımlarıyla ilgili bilgiler verdi. Toplantının 2. kısmında Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Osman Özaydemir ilk dönem gerçekleşen pazarlama faaliyetleri ve ikinci dönem yapılması hedeflenen faaliyetlerle ilgili bilgiler verirken ikinci kampanya şartlarını açıkladı.

Mükemmel Kiremit, Mükemmel Çatı